Zanussi ZRB 33104XA

Tato volně stojící kombinovaná chladnička s jedním kompresorem, velkou kapacitou a velkým mrazákem dole
je ještě o 20% úspornější než třída A+ rozhodně uspokojí všechny vaše potřeby. Elektrickou energii šetří dokonce úspornějším LED osvětlením.Vzhledem k tomu, že chladnička spadá do vysoce efektivní třídy A++, je zaručeno, že ušetříte jak při koupi, tak i dlouhodobě. Společnost přitom deklaruje, že typická celoroční spotřeba nepřesahuje 233 kWh energie (méně než 0,64 kWh za jeden den)..Pokiaľ vás tento produkt zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
 
Speciální police v ledničce Zanussi ZRB33104XA je určena na odkládání běžných potravin a až 2 velkých lahví. Šetří tak spoustu místa. Ve dveřní části jsou připraveny poličky pro uschování vajíček, vysokých lahví a dalších potravin. Osvětlení zajišťuje úsporné LED osvětlení, které nejen šetří energii, ale také svítí lépe, než klasické žárovky.Mrazící výkon je označen čtyřmi hvězdičkami, což značí nejvyšší mrazící třídu. Teplota tak dosahuje méně než -18 °C, takže lze potraviny bezpečně skladovat i dlouhé měsíce. Během 24 hodin zvládne zamrazit přibližně 4 kg potravin, což je na trhu průměrná hodnota. Akumulační doba při výpadu elektrické energie je 20 hodin.
Úspora na účtech za energii? Snadné!
S touto chladničkou s mrazničkou energetické třídy A+ učiníte chytrou volbu.
Zcela vyhovuje evropské legislativě energetických štítků a ve srovnání s vaším starým spotřebičem snižuje vaše účty za energii.
Tato police s dvojím použitím je na jedné straně standardní police a na druhé straně pojme až dvě velké lahve, čímž vám nabízí dvojnásobné možnosti ukládání potravin.

Recenze Video

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)