Whirlpool ADP 9070 WH

Nová myčka nádobí v energetické tříde A+++ s aktivním sušením PowerDry.
Myčka ADP 9070 WH ve standardní šíři 60 cm disponuje senzorovou technologií 6. smysl PowerClean, která se postará o umytí i velkých kusů nádobí za použití speciálních trysek v dolním koši myčky.Whirlpool ADP 9070 WH. Pokiaľ vás tento produkt zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu.
Při menším množství nádobí jistě využijete funkci Multizone, která umožnuje vybrat mycí zónu. Můžete mýt nádobí v obou koších, pouze v horním, nebo pouze v dolním koši.Vysoká energetická účinnost, minimální spotřeba vody a spousta praktických funkcí z myčky Whirlpool dělají toho pravého pomocníka pro umývání nádobí.

Fotogalerie produktu
  Tento model je vybaven špičkovou technologií PowerDry . Ta dokáže nádobí dokonale vysušit a vyleštit za pouhou jednu hodinu. Kapky nezůstávají dokonce ani na plastovém nádobí. Technologie navíc páru přeměňuje na vodu, kterou následně vypustí pryč. Benefitem je pak snížení celkové spotřeby na jeden cyklus mytí a zrychlení, kdy celý proces trvá méně než 1 hodinu.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)