Samsung RL 58GREIH1

Pro velké rodinné nákupy je navržena kombinovaná lednice Samsung RL58GREIH1. Díky své kapacitě 374 l totiž poskytuje prostor na všechno – nápoje, mrazené potraviny, dnešní snídani, oběd i večeři, víkendovou snídani, oběd a večeři a dokonce i na piknikový oběd při příležitosti velkého rodinného setkání.
Díky energetické třídě A++ a systému Smart Eco snížíte spotřebu prostřednictvím technologií snímačů a přizpůsobení provozu kompresoru. Osvětlení v chladničce je realizováno úsporným LED osvětlením, které je efektní a hlavně využívá až o 75% méně energie než klasické žárovky.Ak vás táto chladnička zaujala a zvažujete jej kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  Systém Smart Eco umožňuje maximalizovat energetickou účinnost prostřednictvím technologií snímačů a přizpůsobení provozu kompresoru způsobu, jakým používáte chladničku.
Osvětlení LED výrazně snižuje spotřebu energie. Využívá až o 75% méně energie než běžné žárovkové osvětlení, díky čemuž snižuje vaše účty za elektřinu. Třebaže počáteční náklady na osvětlení
LED jsou vyšší, rozdíl se rychle vyrovná nižšími náklady na údržbu.

V modelech Samsung s beznámrazovou technologií nedochází k vytváření námrazy, takže už nemusíte neustálé odmrazovat chladničku.
Chladný vzduch proudí otvory na úrovni každé police, aby byla všude udržována stejná a stálá teplota pro kvalitní chlazení potravin.
Díky svému modernímu vzhledu je důmyslný modrý displej LED nejen designovým prvkem vnější části dveří chladničky, ale rozšiřuje i možnosti jejího použití a vylepšuje celkový design.

raznička je rozdělena do pěti samostatných zásuvek, které usnadňují organizaci a zaručují dokonalý přístup ke zmrazeným potravinám. Čistý objem mrazící části je 115 litrů, což je opravdu nadstandard.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)