Samsung RB 31 FERNCWW

Samsung RB31FERNCWW/EF je výkonná kombinovaná chadnička s mrazničkou, která je umístěna ve spodní části spotřebiče. Nabízí ohromný užitný objem 304 litrů, který je rozdělen do 206 litrové chladničky a 98 litrové mrazničky. Díky vysoké účinnosti a nízké energetické náročnosti spadá do kategorie A++.Pokiaľ vás tento produkt zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  V zóně CoolSelect Zone můžete uskladnit všechny své potraviny při jejich optimální teplotě. K dispozici jsou dvě nastavení, která nabízejí maximální pohodlí a flexibilitu: studené masové řezy, kuřecí stehna a rybí filé můžete uchovávat při teplotě 0oC a zachovat tak jejich přirozenou chuť, nebo můžete použít nastavení s teplotou 3oC a zachovat čerstvost a křupavost ovoce a zeleniny.
Když se chcete pro něco natáhnout do chladničky, často to znamená cestu plnou překážek přes různé jiné potraviny. Police se snadným posouváním je však umístěná na posuvných pantech a lze ji vytahovat, díky čemuž můžete efektivně uspořádat potraviny a jednoduše k nim získat přístup. Snadno tak vidíte, co máte uložené v zadní části chladničky.
nitřní prostor chladničky je uspořádán tak, aby vám co nejvíce usnadnil přístup k potravinám. K tomu slouží praktická polička Easy slide, která je umístěna na posuvných pantech, přihrádka na dveřích Grab’n Go Basket, kterou lze celou i s jejím obsahem vyjmout a také speciální zásuvka v mrazničce.

Video recenze

https://youtu.be/VVJnXFK8FBw

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)