Mora VT 538 MX

Chcete pro svou rodinu jen to nejlepší? Rozmazlujete své blízké výborným jídlem připraveným doma přesně podle vaší chuti? Vestavná trouba Mora VT 538 MX vám ve vašem snažení perfektně poslouží.Trouba nabízí 9 funkcí a programování doby pečení. Pro nejnáročnější činnost – čištění trouby, je k dispozici speciální program čištění trouby Water Clean. Pomocí této funkce se trouba MORA čistí velmi snadno, bez velké námahy a téměř sama.Pokiaľ vás tento produkt zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  Stačí do pekáče nalít asi 0,5 l vody a vložit na dno trouby. Teplotu na termostatu nastavte asi na 50 – 60°C na dobu 30 min.
Výsuvné teleskopické rošty jsou již zažitým standardem, usnadňujícím manipulaci s několika plechy a rošty současně. Velmi praktický režim čištění trouby Water systém za vás obstará veškerou údržbu a speciální smalt trouby zajišťuje zdravotní nezávadnost.Jistě oceníte také nízkou spotřebu (A++), komfortní zavírání dvířek, dětskou pojistku a tradici české značky Mora.
Číst více... Specifikace
Čištění trouby WATER CLEAN
Dolní a kruhov. těleso s ventilát.
Dolní těleso s ventilátorem
Elektrický gril
Elektrický gril – malý
Horní a dolní topné těleso
Kruhové těleso s ventilátorem
Osvětlení trouby
Zvláště šetrné rozmrazování
Elektrický gril s ventilátorem

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)