LG GBB530PZCFS

Nadstandardně vybavená chladnička LG, která upoutá především svou energetickou úsporností. Patří totiž do energeticky vůbec nejúspornější třídy A+++! Díky technologii Total No Frost navíc spotřebič nemusíte ručně odmrazovat.Pokiaľ vás tento produkt zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  Konvenční kompresor pro potřeby komprese převádí točivý pohyb na přímočarý pohyb pístu. Při přeměně tohoto pohybu dochází k asymetrickému působení a přenosu sil přes hřídel a ojnici na píst.
Naproti tomu lineární kompresor díky vychylování pístu v magnetickem poli vytváří přímočarý (lineární) pohyb sám o sobě bez nutnosti transformace točivého pohybu. Jeho výhodou pak je nižší tření a tudíž o více než 32% nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a větší spolehlivost.
Číst více... Ve dveřích najdete čtyři široké přihrádky. V mrazící části se nachází tři velké boxy, do kterých se vše vejde, celkový objem mrazáku je totiž velmi slušných 91 litrů. Antibakteriální ochrana dveřního těsnění Bioshield zabraňuje růstu plísní a spolehlivě tak brání deformaci těsnění.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)