Krups KP 1006 Nescafé Dolce Gusto Piccolo

Stylový kávovar s možností přípravy teplých i studených nápojů. Kávovar o velikosti rychlovarné konvice je nejmenším ze série Nescafé. Kapsle Dolce Gusto vám zajistí velký výběr od kávy přes čokoládu až po čaje Nestea.Ak vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu.

Fotogalerie produktu
  Práce s kávovarem je velmi jednoduchá. Do kávovaru vložíte kapsli dle vlastního výběru a vyčkáte na nahřátí. Množství vody v šálku / hrnku nastavíte manuálně pomocí posuvného přepínače. Celá příprava od zapnutí po dokončení nápoje trvá necelé 2 minuty.Je opatřeno čerpadlem vyvíjející tlak 15 barů, což odpovídá profesionálnímu tlaku nutnému na přípravu pravého espressa. Zásobník na vodu je oddělený a jeho kapacita činí 0,6 litrů. Espresso Krups KP 1006 Nescafé Dolce Gusto se velice snadno ovládá a údržba je také velmi jednoduchá.
Espresso Krups KP 1006 Nescafé Dolce Gusto má odkapávací tácek výškově nastavitelný ve 3 polohách. Je vybaveno funkcí úsporného energetického režimu a automatického vypnutí po 5 minutách nepoužívání.Káva je hermeticky uzavřena v kapsli tak, aby neunikalo aroma a byla vždy zaručena stoprocentní kvalita kávy. Káva je v kapsli v mletém stavu (kromě nápojů, kde je kapsle namíchaná již s mlékem či kakaem a nápojů připravovaných na studený způsob), 100% arabika, káva nejvyšší kvality.Mléčná kapsle obsahuje pravé sušené mléko.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)