Indesit IWSE 61251 C ECO

Pračka IWSE 61251 C ECO EU se díky funkčnímu vybavení stane užitečným pomocníkem. Eco Timer vypere malé množství špinavého prádla o 30% rychleji a navíc i s úsporou vody a energie. Další energetickou úsporou je navolení funkce Enerergy Saver.Ak vás táto práčka zaujala a zvažujete jej kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  Předem plněná pračka Indesit IWSE 61251 C ECO EU. Pračka je vybavena množstevní automatikou, funkcí eco time pro zkrácení trvání programu a možností odložení startu praní. Funkce Energy Saver – praní ve studené vodě s přizpůsobeným otáčením bubnu.
Pračky Indesit poskytují kvalitu za rozumnou cenu. Velký digitální displej zobrazuje zbývající čas praní. Funkce pro snadné žehlení zamezí nadměrnému mačkání prádla. Tento model nabízí programovou nabídku pro praní při teplotě vody 20°C. Umožňuje nižší použití elektrické energie s výhodami pro finanční úsporu i pro životní prostředí.Speciální sportovní programy vytvořené značkou Indesit pro péči o sportovní oděvy.
Dle Vašich potřeb je možné odložit program až na 24 hodin. Připravte náplň, přidejte prací prostředek, nastavte program a pračka spustí praní ve zvoleném čase.

Recenze video

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)