Gorenje RK 6192AX

Úsporná kombinovaná chladnička Gorenje RK 6192 AX v nerezové barvě je vybavena zásuvkou Crisp Zone s regulátorem vlhkosti pro delší uchování čerstvého ovoce a zeleniny a úsporným stropním LED osvětlením. Police ve dveřích chladničky jsou lehce nastavitelné a spolu s praktickým držákem na lahve usnadňují uložení potravin. Frost Less technologie v mrazničce redukuje hromadění ledu a do zásuvky Space Box se vejdou i opravdu velké potraviny. Instalaci do prostoru v kuchyňské lince o šířce 60 cm bez omezení otevírání dveří umožňuje dveřní systém Slot-in.Pokiaľ vás tento produkt zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  Ruku v ruce s praktičnost jde také decentní a jednoduchý design v barvě Inox Look imitující nerez. Dveře jsou kovové. Jednoduchá masivní madla umožňují opravdu snadnou manipulaci s dveřmi.Krásné a zároveň úsporné LED osvětlení vám zajistí, že potraviny najdete mnohem snáze. Ve dveřích chladničky jsou umístěny polohovatelné police s principem SimpleSlide – poličku posunete během malého okamžiku s minimální námahou.
Chladničky Gorenje vám umožňují nastavovat úroveň vlhkosti v přihrádce na zeleninu. Přední strana přihrádky je vybavena posuvným regulátorem vlhkosti, který usnadňuje řízení úrovně vlhkosti v přihrádce, aby se zelenina uchovala v čerstvém stavu. Přihrádka na zeleninu je uložena na teleskopických posuvných vedeních, která zajišťují plnou stabilitu při vytažení a poskytují dokonalý přehled o obsahu přihrádky.Vnitřní prostor chladničky nabídne užitečný objem 225 litrů, přičemž je rozdělen čtveřicí skleněných polic s přídavným drátěným držákem na lahve. Ve spodní části najdeme velký XXL šuplík na ovoce a zeleninu s regulací vlhkosti.

Video recenze

https://youtu.be/DKsjQrcYECU

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)