Gorenje RK 6192AW

Úsporná kombinovaná chladnička Gorenje RK 6192 AX v bílé barvě je vybavena zásuvkou Crisp Zone s regulátorem vlhkosti pro delší uchování čerstvého ovoce a zeleniny a úsporným stropním LED osvětlením. Police ve dveřích chladničky jsou lehce nastavitelné a spolu s praktickým držákem na lahve usnadňují uložení potravin. Frost Less technologie v mrazničce redukuje hromadění ledu a do zásuvky Space Box se vejdou i opravdu velké potraviny.Ak vás táto chladnička zaujala a zvažujete jej kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu.

Fotogalerie produktu
  Horní chladnička má objem 225 litrů a spodní mrazák 94 litrů. Uvnitř chladničky naleznete čtyři police z netříštivého skla, úsporný stojan na čtyři lahve, který se snadno zasouvá pod skleněnou polici a box na ovoce a zeleninu. Samozřejmostí jsou přihrádky ve dveřích chladničky, které nabízejí libovolné a velmi jednoduché nastavení rozestupu – Simple Slide. Mrazák je vybaven zásuvkami vyrobenými z průhledného plastu. Dva prostorné šuplíky a jeden extra velký, kde si můžete snadno uskladnit i ty největší kusy potravin.
Dále chladnička Gorenje RK6192AW nabízí LED osvětlení ze stropu, které vám poskytne dokonalý přehled, 4 skleněné police s bezpečnostní lištou, nastavení otevírání dveří vpravo či vlevo nebo polici na lahve. Objem chladničky je 225 litrů a objem mrazničky je 94 l, což je dostatečný prostor pro všechny vaše potraviny.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)