Gorenje NRK 6192TX

Kombinovaná lednička Gorenje NRK6192TX se díky svým unikátním technologiím a důmyslnému provedení hodí do každé domácnosti.
Energetická třída A++
Velký objem se nemusí rovnat většímu účtu za elektřinu. Kromě vynikající tepelné izolace jsou chladničky a mrazničky Gorenje charakteristické i vylepšeným těsněním dveří a komponenty chladícího systému a elektronickými prvky na špičkové technické úrovni, které jsou navržené tak, aby výsledná spotřeba energie byla minimální. Volba některého z vysoce energeticky účinných zařízení Gorenje s energetickým výkonem A+ nebo A++ vám přináší úsporu energie 25% a vyšší.Pokiaľ vás tento produkt zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  Funkce rychlého chlazení
Při nastavení funkce rychlého chlazení chladnička rychle sníží teplotu nad bod mrazu. Nízká teplota ve spojení s velkým objemem je ideální pro velmi rychlé ochlazení potravin při reorganizaci obsahu vaší chladničky. Po šesti hodinách se rychlé chlazení automaticky samo vypne a teplota v chladničce se vrátí na předem nastavenou hodnotu.Samotná chladnička pojme 222 l potravin, které můžete uspořádat do 4 skleněných polic a k dispozici máte i praktický držák na lahve. Zásuvka ZeroZone se hodí pro potraviny rychle podléhající zkáze a v zásuvku CrispZone s regulátorem vlhkosti oceníte například při skladování zeleniny.
Rovnoměrné ochlazování potravin střeží funkce MultiFlow 360°. Ta funguje na principu pokrytí celého prostoru studeným vzduchem, který se dostává prostřednictvím samostatných výstupů do všech otevřených přihrádek. Díky tomu vydrží potraviny déle čerstvé a zachovávají si po delší dobu nezměněnou chuť.
Chladící část nabízí celkový čistý objem 222 litrů. Rozdělena je čtyřmi průhlednými poličkami (2 výškově nastavitelné) ze skla a držákem na lahve. V její dolní části nechybí také zásuvka s automatickou regulací vlhkosti. Skladované ovoce a zelenina tak vydrží mnohem déle čerstvé a chutné.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)