Electrolux ENN 2801 BOW

Kombinovanou chladničku Electrolux ENN2801BOW s mrazákem dole, pracující v energetické třídě A+ s nízkou hlučností ocení každý, kdo nechce poslouchat pracující lednici více než cokoli jiného. Kapacita chladničky je 202 litrů, mrazáku zase 75 litrů.
Chladicí část nabízí 5 polic, které díky svému logickému uspořádání pojme obrovské množství potravin. Aby vydržely potraviny čerstvé a chutné opravdu dlouho, je přítomna nulová zóna, která se o vše postará.Pokiaľ vás tento produkt zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  Chladnička nabízí lepší přístup ke všem vašim potravinám. 3 šuplíky v mrazáku a 2 šuplíky v chladničce mají průhledné přední části a ke zjištění obsahu stačí rychlý pohled. Navíc je každý šuplík vybaven přenosnými držadly, které lze pohodlně uchopit, když chcete zásuvku přesunout na jiné místo (např. na desku linky).Vaše mražené potraviny budou daleko přístupnější
Tyto zásuvky mají průhlednou přední část, díky které jdou rychle vyhledat
specifické potraviny. A, když potřebujete zásuvku přemístit jinam, má
ergonomická držadla.
Velice oblíbená funkce automatické odmrazování je v chladničce také přítomna. Vy se tak nemusíte bát námrazy a poté zdlouhavého odmrazování.
Mrazicí část je umístěna dole a 75 litrů má rozmístěných do 3 průhledných rozměrných poliček.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)