Electrolux EMS 21400

Mikrovlnná trouba bílé barvy s jednoduchým ovládáním o objemu 18,5 l. Tato mikrovlnka je vybavena automatickými programy pro snadnější ohřívání a vaření. Přehledný digitální displej se ovládá otočnými i tlačítkovými prvky.Kromě standardní mikrovlnné funkce trouby Electrolux EMS21400W využijete jistě i funkci grilování.Pokud vás tato trouba zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Přehledné ovládání přes otočné i tlačítkové prvky v kombinaci s displejem zajistí, že se ve funkcích nikdy neztratíte.Ugrilujte si maso či uzeniny přímo v pohodlí domova. Gril s výkonem 1000 W vám to nyní umožní. Díky kvalitnímu designu se mikrovlnná trouba ELECTROLUX EMS 21400 může stát nejen vaším pomocníkem při vaření, ale i moderním doplňkem do vaší kuchyně.
Velmi užitečný je i zvukový signál ukončení procesu a elektronický displej včetně hodin. Zákazníci na troubě pozitivně hodnotí především jednoduché ovládání, líbivý design, funkci grilu i příjemný zvukový signál ukončení procesu.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)