DéLONGHI ECAM 45.760 W

Nový De´Longhi LatteCrema System: Užijte si perfektní mix potěšení.
Krémové cappuccino s hustou mléčnou pěnou, vždy při perfektní teplotě … až do poslední kapky.
Automatické čištění vestavěné do knoflíku pro nastavení velikosti pěny, které umožňuje jednoduché čištění komponentů nádobky na mléko a Vy tak můžete celou nádobku po použití pohodlně uložit do lednice..Ak vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu.

Fotogalerie produktu
  Speciální cappuccino tryska pro horkou páru a horkou vodu. Díky trysce si můžete ručně připravit sametovou mléčnou pěnu nebo získat horkou vodu na čaj nebo vývary.
Vyberte si vlastní nejoblíbenější mléčný nápoj v Milk menu: horké mléko, flat white, espresso macchiato a My Milk pro nastavení dokonalého nápoje.Ať už chcete jen espresso, kávu pro dva, macchiato nebo capuccino, vše zvládne připravit jedním stiskem tlačítka. Kávu připraví s profesionálním tlakem 15 bar, sám spustí pravidelné pročištění, aby chuť a aroma kávy bylo vždy perfektní. Kávovar Delonghi ECAM 45.760 W elleta je určen pro ty, kteří vědí, jak má správná káva chutnat.
Novinkou je i speciální tlačítko přímo na displeji s názvem Milk Menu, ve kterém si nyní můžete vybrat mezi více mléčnými nápoji
kromě klasického cappuccina, caffelatte, latte macchiata, které máte přímo na displeji, si můžete připravit díky Milk Menu i fl at white nebo espresso macchiato
pokud milujete kakao nebo jen našlehané horké mléko, můžete si zde nastavit ideální velikost tak, aby odpovídala Vašemu oblíbenému šálku.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)