Catler KE 8010

Rychlovarná konvice Catler KE 8010 z nerezové oceli umožňuje nastavení pěti rozdílných teplot pro přípravu specifických druhů teplých nápojů. Je vybavena praktickou funkcí KEEP WARM pro udržení nastavené teploty vody, zvukovou signalizací a otočnou základnou z nerezové oceli s podsvětlenými ovládacími tlačítky.Pokiaľ vás tento produkt zaujal a zvažujete jeho kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  KE 8010 se vyznačuje jednoduchým elegantním designem a výběrem prvotřídních materiálů. Otočná základna z nerezové oceli s podsvětlenými ovládacími tlačítky zajišťuje uživatelsky příjemnou obsluhu.
Konvice je maximálně komfortní pro denní použití a to hlavně díky ergonomicky tvarované rukojeti, vyjímatelnému filtru a mechanizmu pro tlumené otevírání víka. Dále budete mít možnost zvolit mezi pěti druhy teplot pro přípravu různých nápojů.
Funkce udržování teploty (20 minut). Rychlý var (2200 W). Nerezová nádoba o objemu 1,7 litru. Vodoznak. Snadno vyjímatelný filtr na vápenaté usazeniny.
Funkce
– Nastavení teplot podle druhu připravovaného nápoje: 80°C, 85°C, 90°C, 95°C a 100°C
– Funkce Keep Warm pro udržení nastavené teploty po dobu 20 minut
– Mechanizmus tlumeného otevírání víka
– Zvuková signalizace dosažení nastavené teploty / varu
– Automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)