Beko EV 6102

Volně stojící předem plnitelná pračka BEKO EV 6102 patří mezi spotřebiče úsporné energetické třídy A+. Na jeden prací cyklus spotřebuje 0,804 kWh energie, 47 litrů vody. Jen pro vaši představu nejúspornější energetickou třídou na trhu je třída A+++.Ak vás táto práčka zaujala a zvažujete jej kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  Ať už naplníte buben pračky vlněným/jemným prádlem, bavlněným oblečením nebo syntetickým prádlem, pračka BEKO EV 6102 si s ním poradí. Celková nabídka 15 pracích programů zahrnuje také extra máchání navíc nebo intenzivní režim pro silně zašpiněné prádlo. To vše vybere pomocí jediného otočného voliče – už žádné manuální nastavování před každým praním, jen zvolíte program a perete. Přehled o stavu pracího cyklu získáte díky světelným indikátorům.
Popisovaná pračka je určena pro 6 kilogramů prací náplně. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1000 ot./min. Je vybavena kontrolou vyváženosti vložené prací náplně a dětským bezpečnostním zámkem. Hlučnost při pracím procesu je 62 dB, při odstřeďování 77 dB. Její celková hmotnost je 59 kilogramů, rozměry 85×60×45 cm.
Díky systému AquaFusion je téměř 100% pracího prostředku využito pro praní. Nedochází k jeho ztrátě jako v běžných pračkách, které část pracího prostředku spláchnou s vytékající vodou.
Systém elektronické vyvážení náplně zajistí správné rozložení prádla uvnitř bubnu, eliminuje vibrace a hluk a zajistí maximální stabilitu při odstřeďování, takže budete moci využít maximální rychlost odstředění.

Recenze video

https://youtu.be/r3fFIycqwf8

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)