Beko DIN 4520

Vestavná plně integrovaná myčka, která pokaždé účinně umyje a vysuší veškeré nádobí. Kapacita 12 sad nádobí a energetická třída A+ z ní dělá perfektního kandidáta i do početných rodin s častým mytím.Ak vás táto umývačka zaujala a zvažujete jej kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  Tablety “Allin1” jsou velmi pohodlné. Ale někdy může způsobit špatné výsledky sušení, nebo se zcela nerozpustí. Proto BEKO vytvořilo speciální funkci, která eliminuje negativní vlivy a nabízí maximální funkčnost při používání kompaktních tablet.Chrání před případným přeplavením myčky. V případě úniku vody do myčky se spotřebič automaticky vypne.Časová předvolba vám umožní spustit program, kdykoliv si to budete přát, např. když budete v práci, abyste měli večer po příchodu domů všechno čisté, nebo v noci za výhodný nízký tarif za elektřinu. Díky nízké hlučnosti vás tato myčka nebude rušit ze spaní. Začátek programu lze podle přání a podle modelu předvolit až 24 hodin dopředu. Ukazatel informuje na minutu přesně, kolik času zbývá ještě do ukončení programu, na něž pak budete upozorněni zvukovým signálem. Průběh mytí můžete sledovat díky vnitřnímu osvětlení spotřebiče.
Nemusíte čekat, až se naplní celá myčka! Můžete částečně naplnit jak horní, tak dolní koš a přesto dosáhnout nejlepšího výsledku.
Zvuková signalizace:
Zvukový signál je slyšet na konci sušení.
Program Quick & Clean:
Nejrychlejší program na světě – za 58 minut umyje plnou náplň myčky s výsledkem AAA.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)