Beko DFN 6838

Vhodným pomocníkem do každé domácnosti je myčka nádobí Beko DFN 6838. Její hlavní předností je nízká spotřeba v energetické třídě A++. Spotřeba vody je taky velice nízká, pouhých 10 litrů na jeden mycí cyklus. Myčka Beko DFN 6838 je vybavena bezkartáčovým motorem, který zajišťuje tichý provoz, vyšší životnost motoru, vyšší rychlost a efektivnější regulaci. Kapacita myčky je až 13 sad nádobí.Ak vás táto umývačka zaujala a zvažujete jej kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  Výškově nastavitelný koš na nádobí umožní přizpůsobit vnitřní prostory přesně dle Vašich potřeb. Uvnitř myčky najdete také držák na láhve a třetí výsuvný košík na příbory. O bezpečnost a ochranu proti vytečení se stará systém AquaSafe+.Sušení s ventilátorem pro zlepšení oběhu vzduchu v myčce, takže nádobí je dokonale suché. Kromě toho, ventilátor zajišťuje normální teplotu nádobí po skončení programu, takže můžete bezpečně nádobí vyjmout z myčky ihned po skončení cyklu, bez nebezpečí.
Senzor čistoty vody monitoruje úroveň jejího znečištění. Myčka pak pracuje tak dlouho, dokud voda není zcela zbavena všech nečistot. Systém Aquasafe účinně chrání vaši domácnost před škodami vzniklými nežádoucím únikem vody ze spotřebiče. V případě potřeby vypne chod myčky a vyčerpá z ní nahromaděnou vodu.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)