AEG Lavamat 86560TL4

Vrchem plněná pračka AEG L86560TL4 je vhodným pomocníkem do každé domácnosti. Nízká spotřeba řadí pračku do energetické třídy A+++. Její hlavní výhodou je invertní motor, který je velice spolehlivý a odolný. Je založen na bezkartáčové invertní technologii, která snižuje vibrace a opotřebení a poskytuje maximální výkon při minimálním hluku.Ak vás táto práčka zaujala a zvažujete jej kúpu , informáciu, kde ho zakúpite najlacnejšie, nájdete tu .

Fotogalerie produktu
  AEG Lavamat 86560 TL4 pračka je ohodnocena energetickou třídou A+++ –10 %: o 10 % energeticky úspornější než nejvyšší třída na trhu, třída A+++. Operuje s velmi nízkou hlučností prostřednictvím tichého invertorového motoru. Proto se můžete nerušeně věnovat dalším činnost v místnosti i během praní. Oceníte rovněž jednoduché ovládání. Dobu praní i vše ostatní snadno zkontrolujete na velkém LCD displeji.
Pračka AEG L86560TL4 nabízí prací programy: 20 min – 3 kg, antialergický, bavlna, jemné, peřiny, snadné žehlení, ekonomický, extra tichý, pára – odstranění pomačkání, pára – osvěžení, super Eco 15, syntetické, vlna, džíny. Technologie FlexiDosePlus je speciálně navržena tak, aby optimálně dávkovala tekutý i práškový prací prostředek.

Video recenze

Redakcia Author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)